Opis inwestycji

Projekt zakłada realizację 21 klimatyzowanych apartamentów, wydzielonej strefy SPA oraz obszernego parkingu podziemnego obsługiwanego przez dwie windy. Chcąc zachować unikatowy charakter okolicy, postawiliśmy na rozwiązania łączące nowoczesność z góralskim klimatem. Wysokie okna oraz drewniane elementy i konstrukcje tworzą niepowtarzalny styl architektoniczny, a realizacja inwestycji będzie nadzorowana przez miejscowych, zakopiańskich projektantów i architektów. W budynkach będą zastosowane nowoczesne technologie: kontrola dostępu, inteligentne rozwiązania, monitoring całego kompleksu. Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane z największą starannością z uwzględnieniem potrzeb przyszłych nabywców. Istnieje możliwość zakupu mieszkania o pow. od 30 m2 aż do 106 m2 w stanie deweloperskim oraz w formie pod klucz.
Każdy z apartamentów zostanie wyposażony w klimatyzację, co podwyższy jego standard i poprawi komfort lokatorów. Wszystkie lokale będą posiadały duże balkony bądź tarasy, z których będzie można podziwiać piękne górskie szczyty polskich Tatr.

Okolica inwestycji

Inwestycja będzie realizowana w centrum Zakopanego przy ulicy Małe Żywczańskie, która została ostatnio wyremontowana (m.in. zainstalowano nowe oświetlenie uliczne). Wzdłuż ulicy, przy której będą stały apartamentowce płynie urokliwy Biały Potok, a z terenu działki rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Giewont, Gubałówkę oraz Kasprowy Wierch.
Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp pieszy do najważniejszych miejsc w Zakopanem. Apartamentowiec oddalony jest zaledwie 900 m (około 10 min. pieszo) od Krupówek. W sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje, takie jak Czarci Jar czy Restauracja Javorina, kawiarnie, sklepy oraz siłownia.
Dla osób preferujących wypoczynek aktywny, niedaleko inwestycji znajduje się wejście na szlak turystyczny, prowadzący do najpiękniejszej doliny reglowej w Tatrach Zachodnich.

  • karczma Czarci Jar ~70 m
  • siłownia ~200 m
  • centrum Zakopanego Krupówki ~900 m
  • lodowisko Tatra Ice ~1 km
  • wyciąg narciarski Lipki ~1 km
  • kompleks narciarski Polana Szymoszkowa ~2,5 km

Pobierz plik - zestawienie materiałów .pdf

Pobierz plik - opis spa .pdf

Zagospodarowanie terenu

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

a

Wygodne apartamenty

Parking podziemny

a

Strefa SPA

a

Piękna okolica

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytanie - napisz do nas!

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytanie w sprawie inwestycji,
zapraszamy do kontaktu!

Kup

Wypoczywaj

Zarabiaj